FC APC Kablo

FC APC Kablo

genel bakışHızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Çin (Anakara)Marka Adı: YuhuiModel Numarası: YH-1035P-SCATür: SCÜrün Adı: SC PigtaillerUzunluk: 3mKapasite: 1 CORESM: Tek modSarı renkÇalışma sıcaklığı: -40â „ƒ ila + 80â„ ƒPaket: 1 adet / torbaSertifikasyon: ISO9001FC / APC ......

göndermek soruşturma

ürün tanım

genel bakış


Hızlı Ayrıntılar


Menşe Yeri: Çin (Anakara)
Marka Adı: Yuhui
Model Numarası: YH-1035P-SCA
Tür: SC
Ürün Adı: SC Pigtailler
Uzunluk: 3m
Kapasite: 1 CORE
SM: Tek mod
Sarı renk
Çalışma sıcaklığı: -40â „ƒ ila + 80â„ ƒ
Paket: 1 adet / torba
Sertifikasyon: ISO9001



FC / APC Fiber Optik Yama Kablosu

 
Hızlı Detay:

1. yama kablosu, RoHS uyumlu,% 100 Optik Test
2. S: Tek Yönlü D: Çift Yönlü
3. SM: Tek Mod 9/125 Sarı ceket; MM: Çok modlu patch kablosu 50/125 ve 62.5 / 125 Turuncu kılıf, PVC LSZH kablo kılıf.
4. kablo çapı: 0.9mm 2.0mm 3.0mm
5. Parlatma: APC veya PC yama kablosu
6. Konnektör tipi: LC (seçenek için uyumlu veya karışık konektör FC / LC / SC / ST / MTRJ / MU / E2000)
7. Uzunluk: 1M 1.5M 3M 5M - €.



Açıklama:

 
9/125 Tekli Çift Yönlü Patch kablosu
Bağlantı Kablosu, Bağlantı kablosu tipi mevcuttur: FC-FC, SC-SC, SC-ST, ST-ST, LC-LC, LC-SC, LC-ST, MTRJ-ST, MTRJ-SC, MTRJ-MTRJ, MTRJ- LC, FC-FC, FC-ST, FC-SC, FC-LC, FC-MTRJ

50/125 Çok Modlu Çift Yönlü Yama kablosu
Bağlantı Kablosu, Bağlantı kablosu tipi mevcuttur: LC-ST, SC-SC, SC-ST, ST-ST, LC-LC, LC-SC, LC-ST, MTRJ-MTRJ, MTRJ-SC, MTRJ-ST, MTRJ- LC, FC-FC, FC-SC, FC-ST, FC-LC, FC-MTRJ

62,5 / 125 Çok Modlu Çift Yönlü Yama kablosu
Bağlantı Kablosu, Bağlantı kablosu tipi mevcuttur: SC-ST, ST-ST, LC-LC, LC-SC, LC-ST, MTRJ-MTRJ, MTRJ-SC, MTRJ-ST, MTRJ-LC, FC-FC, FC- SC, FC-ST, FC-LC, FC-MTRJ SC-SC

Fiber optik patch cord, fiber optik ağda en sık kullanılan bileşenlerden biridir. Fiber optik patch kordlara bazen fiber optik jumper veya fiber optik patch kablolar da denir. ve burada çok modlu fiber optik patch cordlar. Burada kelime modu, fiber optik kablo çekirdeğindeki fiber optik ışığın iletim modu anlamına gelir. genellikle tek modlu fiber optik patch cord 9/125 fiber cam ve sarı ceket renk, çok modlu fiber optik patch cord 50/125 veya 62,5 / 125 fiber cam ve turuncu renktedir.


Fiber optik patch cord, fiber optik ağdaki ekipman ve bileşenleri bağlamak için kullanılır, bunlar çeşitli fiber optik konnektör tiplerine sahiptir. fiber optik patch cord çünkü bu kablo fc fiber optik konektörler. Ayrıca e2000 fiber optik patch cord, sc fiber optik patch kablosu, st fiber optik patch kablosu, lc fiber optik jumper, mu fiber optik jumper, mtrj fiber optik jumper, SMA fiber optik jumper, MPO fiber patch kablo, DIN fiber patch kablo, FDDI fiber patch kablo, vb; PC, UPC, APC tipi fiber yama kablosu vardır, fiber konektörlerin cilalanması nedeniyle farklıdırlar.

Fiber optik yama kablosu çeşitli kablolar ile vardır, PVC, Yükseltici, Plenum, OFNR, OFNP, LSZH (LSOH), 10 Gig Aqua, simpleks fiber optik yama kablosu ve dubleks fiber optik yama kablosu ve çok fiber kablo montajları vardır ve Şerit fan çıkışı fiber kablo düzenekleri ve demet fiber optik kablo düzenekleri vardır.Tipik fiber optik yama kablosu kablo çapı 0.9mm, 2mm veya 3mm olabilir.

Her kablonun, tertibatın performans seviyelerini uzatmak ve sürdürmek, her bir dubleks kablonun iletim ve alma bacaklarını, her bir uca sabitlenmiş halka tipi kablo işaretleyici ile tanımlamak için gerilim azaltma botları vardır. kolay yönetilen bağlı iki fiber kabloyu korumak için uygulanır, son olarak benzersiz bir parti numarası içeren bir etiket kalite ve izlenebilirlik amacıyla kablonun merkezine sabitlenir.

 

Uygulamalar:

Hızlı Ethernet, Veri İletişimi LAN ve WAN
Yüksek hızlı Kurumsal sunucular
Çoklayıcılar, anahtarlar ve yönlendiriciler
Optik Erişim ve ATM Ağları Ekipmanları
Optik Ulaşım ve Telekomünikasyon, FTTH, FTTD, FTTX
Anahtarlama Ekipmanları


Özellikler:


tip
Tekli / PC
Tekli / APC
Multimode / PC
Ekleme Kaybı
â ‰ ¤ 0,2 dB
â ‰ ¤ 0,2 dB
â ¥ 0.2dB
Geri dönüş kaybı
â ¥ 50dB
â ¥ 60dB
â ¥ 35dB
exchangeability
â ‰ ¤ 0,2 dB
â ‰ ¤ 0,2 dB
â ¥ 0.2dB
Çalışma Sıcaklığı
-40â + ƒ ila + 80â ƒ
-40â + ƒ ila + 80â ƒ
-40â + ƒ ila + 80â ƒ
Her bir bağlantı kablosu için eşleşen Konektör veya Karışık Konektör gerçek gereksiniminizdedir.


paketleme
Satış Birimleri: Tek ürün
Tek paket boyutu: 50X30X20 cm
Tek brüt ağırlık: 9.0 KG
Paket Tipi: 1 Adet / torba
Sıcak Etiketler: FC APC Kablo, Çin FC APC Kablo, FC APC Kablo fabrika, FC APC Kablo üreticileri, FC APC Kablo tedarikçiler, FC APC Kablo fiyat, satın FC APC Kablo, özelleştirilmiş FC APC Kablo

ilgili kategori

göndermek soruşturma

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak çekinmeyin.. 24 saat içinde size cevap vereceğiz.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码