7 dB Zayıflatıcı

7 dB Zayıflatıcı

genel bakışHızlı Ayrıntılar Menşe Yeri: Çin (Anakara)Marka Adı: YuhuiModel Numarası: YH-1033-SCIUygulamas: FTTHZayıflama Aralığı: 1 ~ 30 dBSabit Zayıflama Değeri: 1 2 3 5 7 8 10 15 20 25 30 dBDalgaboyu: 1310nm / 1550nmTipi: erkek kadın ve AdaptörKonektör Türü: SC FC LC ST MU......

göndermek soruşturma

ürün tanım

genel bakış


Hızlı Ayrıntılar


Menşe Yeri: Çin (Anakara)
Marka Adı: Yuhui
Model Numarası: YH-1033-SC
IUygulamas: FTTH
Zayıflama Aralığı: 1 ~ 30 dB
Sabit Zayıflama Değeri: 1 2 3 5 7 8 10 15 20 25 30 dB
Dalgaboyu: 1310nm / 1550nm Tipi: erkek kadın ve Adaptör
Konektör Türü: SC FC LC ST MU
Sertifikasyon: ISO9001




Uygulama

1) Düşük takma kaybı Sapması
2) Fiber Optik Haberleşme Sistemleri
3) Zayıflatma yollarının değişkenliği ve bağlayıcı tipi
4) adaptör tipi sabit Zayıflatıcı
5) Yerel Alan Ağları (LAN'lar)

 
özellik

1) Bellcore Uyumlu
2) Bağımsız Dalga Boyu (DWDM)
3) Dayanıklılık (100mw üzerinde)
4) Basit ve Güvenilir yapı


Şartname

Çalışma dalga boyu
1310nm veya 1550nm
Zayıflama Aralığı
1 ila 30 db
Sabit Zayıflama Değeri
1, 2, 3, 5, 10, 15, 20db veya isteğe bağlı
Geri dönüş kaybı
â ‰ ¥ 50 db (PC)
â ‰ ¥ 60 db (APC)
Polarizasyon Bağımlı kayıp
â ¤ 0.2db
Maksimum optik Giriş gücü
200mW
Çalışma Sıcaklığı Aralığı
-40 ila + 80 derece
Nem Aralığı
% 10 ila% 90 bağıl Nem aralığında +/- 0.2db değişim
Titreşim
â ‰ ¤ 0.1 db 10Hz - 55Hz arasında değişiyor
Düşürmek
1.8 metreden sert bir yüzeye 8 damla (3 eksen) sonra +/- 0.2db


Sipariş Seçenekleri

Bağlayıcı Tipi
Tipik zayıflama değeri
dalga boyu
FC-FC
SC-SC
SC-FC
SC-ST
LC-LC
1, 2, 3, 5, 10, 15, 20db veya isteğe bağlı
1310nm veya
1550


paketleme
Satış Birimleri: Tek ürün
Tek paket boyutu: 30X30X30 cm
Tek brüt ağırlık: 6.0 KG

Sıcak Etiketler: 7 dB Zayıflatıcı, Çin 7 dB Zayıflatıcı, 7 dB Zayıflatıcı fabrika, 7 dB Zayıflatıcı üreticileri, 7 dB Zayıflatıcı tedarikçiler, 7 dB Zayıflatıcı fiyat, satın 7 dB Zayıflatıcı, özelleştirilmiş 7 dB Zayıflatıcı

ilgili kategori

göndermek soruşturma

Lütfen aşağıdaki formu doldurarak çekinmeyin.. 24 saat içinde size cevap vereceğiz.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码